Podpořili jsme beachvolejbalový turnaj žen, ve kterém se představila česká špička

22.06.2021 Společnost Donauchem se zařadila mezi partnery Českého poháru v beachvolejbalu žen, jehož pořadatelem byl klub Volleyball Nymburk. Pod vysokou sítí se hrálo nejen o zajímavé finanční odměny, ale také o body do tuzemského žebříčku.

V termínu 18. - 20. června hostila nymburská sportovní aréna Réma zastávku Českého poháru v beachvolejbalu ženských dvojic. Šlo o nejvíce sledovaný podnik toho víkendu, který se mohl pyšnit dotací 80 000 Kč, jež přilákala takřka kompletní českou beachvolejbalovou špičku. Na nymburském písku se představily české reprezentantky Martina Williams a Marie Sára Štochlová, pro které byl turnaj zároveň ostrou přípravou před finálovou fází Kontinentálního poháru. V jeho průběhu potvrzovaly roli favoritek a celý turnaj, do něhož se přihlásilo celkem 26 dvojic, vyhrály. Na 2. místě skončila ostravská dvojice Michaela Kulhánková a Anna Pospíšilová, místa na bedně pak zkompletovaly brněnské beachvolejbalistky Markéta Svozilová a Patricia Voznicová.